Jdi na obsah Jdi na menu
 


prodej psí kosmetiky Bea Natur

Kosmetika BEA natur

Kosmetika BEA natur je řada kvalitních českých výrobků pro chovatele psů a koček, určená jak pro běžnou péči o srst, tak pro přípravu Vašich psů a koček na výstavy.

Existují 3 řady kosmetických přípravků BEA natur:

 • kosmetické přípravky BEA natur řady RIVAL - účinně hubí klíšťata, blechy a jiné parazity.
 •  kosmetické přípravky BEA natur linie Privat  - tvoří ucelenou řadu výrobků pro psy a kočky. Jsou vyráběny z kosmetických surovin s obsahem rostlinných složek a bylinných extraktů, jsou jemné, nedráždivé, s pozitivním vlivem na srst a kůži, jsou vhodné i pro citlivé jedince. Výrobky vznikly na základě dlouholetých zkušeností chovatelů a salonů zabývajících se úpravou a údržbou psí srsti.
 • kosmetické přípravky BEA natur linie Profesional 

- jsou určeny především pro profesionální péči o srst a pro přípravu psů a koček na výstavy. V řadě Profesional jsou zastoupeny šampony pro specifické typy srstí a pro úpravu barvu barvy srsti, dále kondicionéry a balzámy pro řešení problémů se srstí a konečně přípravky usnadňující finální úpravu srsti před výstavou.
Nároční chovatelé využívají přípravky linie Profesinal k celoroční péči o srst.

 

 Kosmetické přípravky BEA natur řady RIVAL

 •  Rival antiparazitární šampon pro psy

 

Účinný antiparazitární šampon, spolehlivě hubí blechy, vši, klíšťata

( i přisátá) a ostatní parazity. Jemný ke kůži- obsahuje přetučňující přísady a jako zklidňující složka je obsažen olej TEA TREE. Účinnost 4 týdny.

Návod k použití: Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šamponu a rozpěníme. Pěnu necháme několik minut působit.

Pozor! Dbáme, aby se šampon ani pěna nedostaly do kontaktu
se sliznicemi (oči, nos, tlama). Dokonale spláchneme vodou. Postup doporučujeme zopakovat. Srst vysušíme fénem nebo necháme volně proschnout.
 
 

K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0134) cena: 149Kč

 • šampón 310ml ( kod 0135) cena: 179Kč

 

Rival DUO antiparazitární šampón pro psy

Účinný antiparazitární šampón pro psy a ostatní kožešinová zvířata s dlouhou srstí. Spolehlivě hubí blechy, vši, klíšťata ( i přisátá) a ostatní parazity. Jemný ke kůži- obsahuje přetučňující přísady, kondicionér pro snadnou údržbu srsti a jako zklidňující složka je obsažen olej TEA TREE. Účinnost 4 týdny.

Návod k použití: Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šamponu a rozpěníme. Pěnu necháme několik minut působit Pozor! Dbáme, aby se šampon ani pěna nedostaly do kontaktu se sliznicemi ( oči, nos, tlama). Dokonale spláchneme vodou. Postup doporučujeme zopakovat. Srst vysušíme fénem nebo necháme volně proschnout.

K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0137) cena: 149Kč

 • šampón 310ml ( kod 0138) cena: 179Kč

 

 •  Rival antiparazitární šampón pro kočky

Účinný antiparazitární šampón pro kočky, spolehlivě hubí blechy, vši, klíšťata ( i přisátá) a ostatní parazity. Jemný ke kůži- obsahuje přetučňující přísady a jako zklidňující složka je obsažen olej TEA TREE. Minimální účinnost 4 týdny.

Návod k použití: Šampon zředíme vodou v poměru 1:3. Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šamponu a rozpěníme. Pěnu necháme několik minut působit. Pozor ! Dbáme, aby se šampon ani pěna nedostaly do kontaktu se sliznicemi ( oči, nos, tlama). Dokonale spláchneme vodou. Postup doporučujeme zopakovat. Srst vysušíme fénem nebo necháme volně proschnout.

 K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0132) cena: 139Kč

 

Kosmetické přípravky BEA natur linie Privat

 • Savana s aloe vera

Nový krémový šampon s hojivým extraktem s Aloe Vera, heřmánkem a měsíčkem lékařským. Aloe Vera je oblíbená přísada v kosmetických produktech a byla uctívána již starými Egypťany jako „rostlina nesmrtelnosti“. V dnešní době se šťáva z listů používá pro své léčebné a regenerační účinky. Tajemství blahodárných účinků spočívá v unikátním složení, které je souborem více jak 200 účinných látek.
Velmi cenným účinkem Aloe Vera je, že napomáhá tlumit kožní problémy a udržuje na kůži srsti přirozenou vlhkost, čímž chrání kůži a srst před vysušováním a tímto zlepšuje jejich stav. Šampon je také obohacen o výtažky z měsíčku lékařského a heřmánku, déle o provitamín B5 (Panthenol), vitamín E a kondicionér pro snadnou údržbu srsti. Po použití tohoto výrobku se srst krásně leskne a získá krásný, pěstěný vzhled.

 K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0095) cena: 139Kč

 • šampón 310ml ( kod 0096) cena: 189Kč

 

 •  Salonní šampón jablečný

Jemný veterinární šampón pro běžnou údržbu srsti psů a štěňat s jablečnou parfemací. Dokonale rozpouští všechny nečistoty, nedráždí sliznice, nevysušuje a nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, svou jemností je vhodný i pro štěňata. Má neutrální pH vyhovující charakteru pokužky psů. Obsahuje složky usnadňující rozčesávání, které také zabraňují jejímu dalšímu zacuchávání. Po použití získá srst pružnost, měkkost a lesk. Je určen i pro časté mytí vždy, kdy je srst znečištěná. Doporučujeme ředit vodou v poměru 1:4.
Profesionálním  chovatelům a vystavovatelům dopo
ručujeme jeho používání mezi výstavami.
Šampon je určen jako základní pro psí salóny.

K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0101) cena: 105Kč
 • šampón 310ml ( kod 0102) cena: 135Kč
 • Tazzi šampón s tee tree

 

Repelentní, medicinální a preventivně antiparazitární šampon s TEA TREE olejem je určen pro psy všechny typy srsti. Je nedráždivý a svou jemností je vhodný i pro štěňata.
Odpuzuje blechy, klíšťata a ostatní parazity, napomáhá léčbě kožních problémů - má protiplísňové účinky. Výrazně zabraňuje tvorbě lupů.
Není toxický, neobsahuje dehet, síru ani barviva.

Šampon je možné použít pro zmírnění nespecifického podráždění kůže, jako jsou lupy, šupinatá kůže a svědění.
Má vysokou čistící schopnost, pH je přizpůsobeno pokožce. Obsahuje složky usnadňující rozčesávání a TEA TREE olej, který dává šamponu charakteristickou vůni.

Šampon je možné ředit v poměru 1:2 až 1:4.

K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0109) cena: 105Kč

 • šampón 310ml ( kod 0110) cena: 135Kč

 • Daktari šampón s jojobou

 

Veterinární šampón s jojobovým olejem a panthenolem pro polodlouhou a dlouhou srst k běžné i předvýstavní úpravě úpravě srsti psů a štěňat. Jojobový olej dodává srsti lesk, vitalitu, jemnost a pružnost, zaručuje její ochranu před vysušováním. Panthenol zvyšujepevnost srsti a vyživuje ji. Je nedráždivý, netoxický. Vysoká pěnivost podporuje kvalitní a šetrné odstranění nečistot ze srsti. Obsahuje složky usnadňující rozčesávání. Přítomnost jojobového oleje dokládá separace, která se před použitím odstraní protřepáním. K výstavním úpravám jej doporučujeme zejména pro splývavou srst (jorkšírský teriér, maltézáček, afgánský chrt apod.).
Šampon možno ředit v poměru 1:2 až 1:4. 

K objednání: 

 • šampón 220ml ( kod 0114) cena: 105Kč
 • šampón 310ml ( kod 0115) cena: 135Kč
 • Herba šampón bylinný

 

Jemný bylinkový šampón pro psy a kočky obsahuje přírodní výtažky z léčivých rostlin - heřmánku pravého (Chamonilla Recuita), měsíčku lékařského (Calendula Officinalis), oleje z levandule (Lavandula Angustifolia) a je obohacen o bitamín B a speciální kondicionér. Parfemace je dána poze silicemi z bylin.
Obsahuje přetučňovací přísady zabraňující nadměrnému vysušování pokožky a dává jí přirozenou vlhkost a chrání ji před poškozením.
Šampon preventivně zabraňuje kožním problémům zvířete a napomáhá léčbě lehčích kožních onemocnění, je určen též pro velmi citlivou pokožku, která je náchylná na různé alergie. Je bezpečný i pro štěňata a koťata. Vytváří bohatou pěnu, která se snadno splachuje. pH je neutrální.

Je vhodný pro všechna plemena psů a koček včetně srsti koček perských.

Šampon je možné ředit v poměru 1:2 až 1:4.

K objednání: 

 • šampón 220ml ( kod 0120) cena: 125Kč
 • šampón 310ml ( kod 0121) cena: 155Kč
 • Velvet kondicionér

 

Oplachový veterinární kondicionér a rozčesávač srsti. Výrazně usnadňuje rozčesávání srsti, je vysoce antistatický, čímž omezuje plstnatění srsti a vytváření "uzlíků", dodává srsti vláčnost, vzdušnost a hedvábný lesk - podporuje zdravý růst. Po použití se srst stává nelétavou, jemnou a snáze udržovatelnou. Je obohacen vitamínem E. Neobsahuje žádný olej, nemastí srst.
Vhodný pro plemena, která je nutno kartáčovat a česat. Doporučujeme používat mezi výstavami pro zabránění plstnatění a usnadnění údržby srsti.
Pro srst tenkou, jemnou a dokonale udržovanou je možno použít Velvet zředěný až do poměru 1:6 jen tak na oplach.
Na splstnatělou a zacuchanou srst doporučujeme požít Velvet nezředěný po koupání do mokré srsti, necháme  chvíli působit a pak důkladně vypláchneme vodou.
Doporučujeme také jako základní kondicionér pro psí salony.

K objednání: 

 • kondicionér 220ml ( kod 0126) cena: 120Kč
 • kondicionér 310ml ( kod 0127) cena: 155Kč
 •  
 • Farao s bambuckým máslem

 

Luxusní krémový šampón k regeneraci kůže a srsti. Důležitou složkou u tohoto výrobku je tzv. Bambucké máslo (Shea butter, karité).
Bambucké máslo – vzniká z výtažků velikých hnědých ořechů afrického stromu Shea tree, máslovníku, rostoucího v oblasti Ghany, Mali, Burkiny Faso a Nigérie. Po sběru se ořechy opékají, rozbíjejí a vaří, až za několik hodin vznikne čistý extrakt bambuckého másla. Je to surovina produkovaná již po staletí, známá svými příznivými účinky na pokožku. Obsahuje vitamíny A, E a F často používané v kosmetice jako pěstící a zkrášlující složky.
Pro zvýšené účinky je šampon obohacen a přírodní hedvábí, sójový olej a vitamíny B5, E a  kondicionér pro snadnou  údržbu. Doporučujeme používat pro pravidelné ošetřování suché a lámavé srsti bez lesku. Je vhodný k regeneraci i pro citlivou kůži. Možno používat také jako prevenci před vysušováním zdravé srsti všech typů.

K objednání: 

 • šampón 220ml ( kod 0098) cena: 139Kč
 • šampón 310ml ( kod 0199) cena: 179Kč

 

 • Salonní šampón kokosový

Jemný veterinární šampón pro běžnou údržbu srsti psů a štěňat s kokosovou parfemací. Dokonale rozpouští všechny nečistoty, nedráždí sliznice, nevysušuje a nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, svou jemností je vhodný i pro štěňata. Má neutrální pH vyhovující charakteru pokužky psů. Obsahuje složky usnadňující rozčesávání, které také zabraňují jejímu dalšímu zacuchávání. Po použití získá srst pružnost, měkkost a lesk. Je určen i pro časté mytí vždy, kdy je srst znečištěná. Doporučujeme ředit vodou v poměru 1:4.
Profesionálním  chovatelům a vystavovatelům doporučujeme jeho používání mezi výstavami.
Šampon je určen jako základní pro psí salóny.

  K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0105) cena: 105Kč

 • šampón 310ml ( kod 0106) cena: 135Kč

 

 • Katty šampón pro kočky

Preventivně antiparazitární jemný šampón s TEA TREE  olejem pro kočky a koťata s  kůží šupinatou, podrážděnou, svědivou.
Dokonale  odstraňuje nečistoty.  Odpuzuje blechy a ostatní parazity. Nedráždí, nevysušuje. pH neutral.Šampon možno ředit vodou až do poměru 1:4. Pravidelným používáním získáte u kočky zdravou, pružnou a lesklou srst.

Návod k použití: Do namočené srsti naneste přiměřené množství šampónu a rozpěňte. Řádně spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte.

Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.

K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0112) cena: 115Kč

 

 • Grand šampón proteinový

Veterinární šampón s pšeničnými proteiny a klíčkovým olejem je určen pro všechny typy srsti. Pšeničné proteiny posilují srst a klíčkový olej je bohatým zdrojem vitamínu E. Zpevňuje, vyživuje a napomáhá regeneraci i silně poškozené srsti.
Doporučujeme pro srst lámavou, vysušenou nebo poškozenou slunečním zářením. Zdravou srst udržuje v perfektní konduci. Je jemný, nedráždivý, je možno jej používat i kčastému koupání dospělých psů i štěňat. Přítomnost klíčkového oleje v šamponu dokládá separace, která se před použitím odstraní protřepáním.
K výstavním úpravám doporučujeme pro srst objemovou (pudl, bišon atd.).

Šampón možno ředit vodou v poměru 1:2 až 1:4.

K objednání: 

 • šampón 220ml ( kod 0117) cena: 115Kč
 • šampón 310ml ( kod 0118) cena: 150Kč

 

 • Ronny šampón norkový

Jemný šampón určený i k častému mytí srsti psů a štěňat. Obsahuje pravý kosmetický norkový olej – dodává srsti hebkost, pružnost a lesk. Nedráždí a nevysušuje pokožku, nenarušuje její  přirozenou tukovou vrstvu. pH neutral. Šampon možno ředit v poměru 1:2.


Návod k použití: Před použitím šampón protřepat, sediment je dokladem přítomnosti norkového oleje. Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte .Řádně spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.

K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0123) cena: 125Kč
 • šampón 310ml ( kod 0124) cena: 155Kč

 

 • Bessy šampón pro štěňata

Velmi jemný šampón s kondicionerem pro citlivou pokožku štěňat. Neobsahuje barviva, parfemace a ostatní dráždivé složky. Nedráždí, nevysušuje, nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu pokožky. Dokonale odstraňuje nečistoty, pH neutrální. Šampon možno ředit vodou až do poměru 1:4.Pravidelným používáním získáte u štěněte zdravou, pružnou a lesklou srst.

Návod k použití: Do namočené srsti naneste přiměřené množství šampónu a rozpěňte. Řádně spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.

K objednání

 • šampón 220ml ( kod 0129) cena: 115Kč
 • šampón 310ml ( kod 0130) cena: 145Kč

 

 • Rubín rozčesávací kondicionér

Bezoplachový kondicioner - rozčesávač s přírodním hedvábím usnadňuje česání a údržbu dlouhé srsti, omezuje její další zacuchávání. Účinné složky  zabraňují vysušování a lámání srsti a  dávají jí hebkost, vláčnost a lesk. Možno použít jak  na suchou tak i na mokrou srst po koupání.


Návod k použití: Aplikujeme v malém množství ze vzdálenosti asi 30 cm do srsti nebo přímo do zacuchaného místa a pomocí kartáče srst rozčesáváme. Doporučujeme  používat také po koupání na mokrou srst a následně vysušit pomocí kartáče a vysoušeče.

K objednání: 

 • kondicionér 250ml ( kod 0142) cena: 225Kč

 

Kosmetické přípravky BEA natur linie Profesional

 • Natural šampón nedráždivý

Velmi jemný šampón pro citlivé psy všech plemen a zvláště pro psy se sklonem k alergickým reakcím.
Dokonale rozpouští špínu, nevysušuje, má nejnižší možnou dráždivost a díky svým vlastnostem je vhodný pro psy se zvýšenou dráždivostí kůže.
Obsahuje kondicionér pro snadnou údržbu dlouhé srsti a dává jí vysoký lesk.
Šampon není parfemován, neobsahuje barviva ani zahušťující přísady, pH je neutrální.
Možno ředit vodou v poměru 1:4.

 

K objednání: 

 • šampón 310ml ( kod 0131) cena: 155Kč
 • Jemný šampón č.1

 - obohacen kondicionérem, výborně rozpouští špínu, nevysušuje. Vhodný pro plemena, u kterých požadujeme hladký, splývavý vzhled srsti ( jorkšírský teriér, maltézáček, afghánský chrt, kokršpaněl a pod.) a také pro krátkosrstá plemena psů a koček. Zabraňuje zacuchávání srsti, nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu kůže, oživuje barvu srsti a dobře se vyplachuje. Určen i k častému použití. Neobsahuje alkohol ani silikon.

 

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0151) cena: 199Kč
 • Proteinový šampón č.2

- s přírodním hedvábím, glycerínem, panthenolem a kondicionérem zlepšuje kondici a strukturu srsti. Je antistatický s vyváženým pH, dává srsti objem a lesk, obsahuje složky zvýrazňující její barvu. Přírodní proteiny posilují a zpevňují srst. Neobsahuje alkohol ani silikon. Vhodný pro plemena, u kterých chceme zvýraznit objem srsti ( pudl, bišonek, bobtail a pod.), pro plemena s podsadou ( pekinéz, sibiřská plemena, špicové a pod.) a pro kočky s polodlouhou a dlouhou srstí. Při pravidelném používání bude srst plná, pevná, silná a ve výborné výstavní kondici.

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0155) cena: 199Kč

 • Regenerační šampón č.3

- s panthenolem, kondicionérem a speciálním kosmetickým olejem pro všechny typy srsti. Zabraňuje zacuchávání srsti, narušuje přirozenou tukovou vrstvu kůže a dobře se vyplachuje. Regeneruje srst suchou, poškozenou, lámavou, oživuje její barvu, dává jí pružnost a lesk. Určen pro problémovou srst, má vyvážené pH. Neobsahuje alkohol ani silikon.

 

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0159) cena: 199Kč
 • Teriér šampón č.4

 Teriér šampón - výborně čistí, nevysušuje, nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu kůže. Zachovává hrubou strukturu srsti. Zabraňuje měknutí srsti a dává jí pevnost a objem. Obsahuje extrakt z heřmánku, levandulový olej a tea tree olej. Neobsahuje alkohol ani silikon. Určen pro teriéry a plemena s hrubou a tvrdou srstí. Terier šampon je možno použít i u jiných plemen se srstí nevyzrálou a měkkou, pokud ji potřebujeme zpevnit a dát jí objem ( např. pudl, bišonek, pekinéz atd.)

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0163) cena: 249Kč 
 • Vybělovací šampón č.5

- určen pro všechny typy srsti psů a koček v barvě bílé a pro světlé odstíny srsti. Zesvětluje, vyběluje, rozjasňuje, dává srsti objem. Obsahuje glycerín, panthenol, kondicionér a speciální složky pro vybělení srsti. Nedráždí, nevysušuje, má ideálně vyvážené pH. Neobsahuje alkohol, silikon ani peroxid.

 

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0167) cena: 245Kč
 •  Černý šampón č.6 

- určen pro všechny typy srsti v barvě černé, modré a stříbrné. Zvýrazňuje, rozjasňuje a barví černé, uhlově černé, stříbrné a modré odstíny srsti. Zcela se ze srsti vymývá po 2-3 koupáních. Obsahuje barvivo, panthenol a speciální kondicionér, dává srsti objem, nedráždí, nevysušuje, má ideálně vyvážené pH. Neobsahuje alkohol, silikon ani peroxid.

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0171) cena: 259Kč
 • Hnědý šampón č.7

-  určen pro všechny typy srsti v barvě hnědé,červené a apricot. Zvýrazňuje, rozjasňuje a barví. Zcela se ze srsti vymývá po 2-3 koupáních. Obsahuje barvivo, panthenol a speciální kondicionér, dává srsti objem, nedráždí, nevysušuje, má ideálně vyvážené pH. Neobsahuje alkohol, silikon ani peroxid.

 

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0175) cena: 259Kč 
 • Bezoplachový šampón č.8

 - s kondicionérem - důkladně čistí, zlepšuje kondici a strukturu srsti. Je antistatický s vyváženým pH, dává srsti svěží vůni čistoty a lesk, oživuje barvu srsti. Používá se v případě, kdy kompletní koupání je nevhodné nebo nemožné - např. při ušpinění na výstavách, k čištění srsti po operacích atd. Je vynikajícím pomocníkem při cestování. Vhodný pro všechny typy srsti. Neobsahuje alkohol ani silikon.

K objednání: 

 • šampón 250ml ( kod 0179) cena: 199Kč
 •  Hedvábný kondicionér č.9

- zlepšuje kondici a strukturu srsti. Je antistatický, dává srsti hladkost, lesk a hedvábný vzhled. Spolehlivě vylepšuje i velmi zničenou srst, omezuje zacuchávání a lámání srsti, dává jí upravený vzhled. Neobsahuje alkohol ani silikon. Vhodný pro plemena, u kterých požadujeme hladký, splývavý vzhled srsti (jorkšírský teriér, maltézáček, afghánský chrt, kokršpaněl a pod.) a také pro krátkosrstá plemena psů a koček. Při pravidelném používání bude srst hebká, hladká, lesklá, pevná a ve výborné výstavní kondici.

K objednání:   

 • kondicionér 250ml ( kod 0183) cena: 265Kč

 

 • Proteinový kondicionér č.10

 - zlepšuje kondici a strukturu srsti. Je antistatický, dává srsti objem a lesk, zvýrazňuje její barvu. Proteinové složky zpevňují a posilují srst. Neobsahuje alkohol ani silikon.
Vhodný pro plemena, u kterých chceme zvýraznit objem srsti (pudl, bišonek, bobtail a pod.), pro plemena s podsadou (pekinéz, sibiřská plemena, špicové a pod.) a pro kočky s polodlouhou a dlouhou srstí. Při pravidelném používání bude srst plná, pevná a ve výborné výstavní kondici.

K objednání: 

 • kondicionér 250ml ( kod 0186) cena: 265Kč 

 

 • Antistatický kondicionér FINAL č.11

  - je určen ke konečné úpravě dlouhé splývavé srsti (jorkšírský teriér, maltézáček, shi-tzu, kokršpaněl, afghánský chrt atd.)před vstupem do výstavního kruhu. Odstraňuje statický náboj, zabraňuje poletování srsti, dává jí hladký, přirozený vzhled, usnadňuje kartáčování a česání. Je nelepivý, nemastný, nedráždivý.
Oživuje přirozenou barvu srsti, odpuzuje prach a nečistotu.
Obsahuje vitamín E, který vyživuje   a ochraňuje srst a speciální složky pro její přirozený lesk. Vhodný pro všechny barvy srsti včetně bílé.
Nádobka neobsahuje žádný hnací plyn.


Návod k použití: Aplikujte do rozčesané, čisté a suché srsti ze vzdálenosti cca 25-30 cm těsně před vstupem do výstavního kruhu. Jemně nasprejujte do srsti a pročešte kartáčem.  V případě potřeby srst upravte pomocí nůžek.


Pokud používáte k závěrečnému narovnání srsti žehličku, aplikujte kondicionér Final až po vyžehlení.
Nestříkejte zvířeti do očí a na sliznice.

K objednání

 • kondicionér 250ml ( kod 0218) cena: 279Kč 

 

 • Objemový kondicionér Final č.12

  - je určen ke konečné úpravě srsti před vstupem do výstavního kruhu. Určen pro plemena s objemovou srstí (pudl, bišon a pod.) a pro plemena s podsadou (pekinéz a pod.).
Odstraňuje statický  náboj, zabraňuje poletování srsti, dává jí objem a pevnost.
Je nelepivý, nedráždivý. Oživuje přirozenou barvu srsti.
Obsahuje vitamín E, který vyživuje a olivový olej působí jako ochrana. Vhodný pro všechny barvy srsti včetně bílé.

Nádobka neobsahuje žádný hnací plyn.
Návod k použití: Aplikujte do rozčesané, čisté a suché srsti těsně před vstupem do výstavního kruhu. Malé množství jemně nasprejujeme do srsti ze vzdálenosti cca 25-30cm a důkladně pročešeme kartáčem. V případě potřeby srst upravte do tvaru pomocí nůžek.
Nestříkejte zvířeti do očí a na sliznice.

K objednání

 • kondicionér 250ml ( kod 0219) cena: 289Kč

 

 • Rozčesávací kondicioner Vital č.13

- s přírodním hedvábím, přírodním kolagenem, panthenolem a vitamínem E pro podporu růstu srsti– hloubkově vyživuje, zpevňuje a posiluje srst.
Usnadňuje rozčesávání, zamezuje vysušování a lámání srsti,  podporuje její růst a dodává jí hebkost, pružnost, stává se hedvábná na dotek. Má příznivý účinek na zdraví a krásu srsti.
Určen k pravidelnému ošetřování srsti všech dlouhosrstých plemen.
Je nelepivý, nedráždivý, redukuje statickou elektřinu.
Oživuje přirozenou barvu srsti, odpuzuje prach a nečistotu.
Vhodný pro všechny barvy srsti včetně bílé. pH ideal.
Nádobka neobsahuje žádný hnací plyn.
Návod k použití: Velmi jemně nasprejujte ze vzdálenosti cca 25- 30cm při česání do suché srsti a pročešte kartáčem. V případě zacuchanin aplikujte větší množství do srsti, nechejte chvíli působit a vyčešte.
Neoplachujte!
Nestříkejte zvířeti do očí a na sliznice.

 K objednání

 • kondicionér 250ml ( kod 0220) cena: 279Kč 

 

 • Regenerační kondicionér č.14 

- s přírodním hedvábím, přírodním kolagenem  a vitamínem E - pro podporu růstu srsti, kosmetickým olejem a kosmetickým voskem - hloubkově vyživuje a posiluje srst.
Zabraňuje jejímu vysušování a lámání, zvlhčuje narušenou srst a udrží její kvalitu. Neobsahuje silikon.
Byl vyvinut speciálně pro dosažení bohaté, zdravé, dlouhé a lesklé srsti. Dodává jí lesk, hebkost, zanechává ji pružnou a hedvábnou na dotek.
Určen k pravidelnému ošetřování přesušené srsti všech dlouhosrstých plemen a k tzv.„balíčkování“ (natáčení) srsti.
Je nelepivý, nedráždivý. Oživuje přirozenou barvu srsti, odpuzuje prach a nečistotu.
Vhodný pro všechny barvy srsti včetně bílé.
Nádobka neobsahuje žádný hnací plyn.


 Návod k použití: Malé množství Regenerační kondicionéru jemně nasprejujte při česání do suché srsti po celé její délce a pročešte kartáčem.
Neoplachujte!
Při natáčení srsti aplikujte do jednotlivých pramenů a tyto stočte do balíčku nebo na natáčky. Postupně vytvářejte jednotlivé balíčky po celém těle.
Nestříkejte zvířeti do očí a na sliznice.

K objednání

 • kondicionér 250ml ( kod 0222) cena: 275Kč 
 • Terier kondicionér č.15

 - s vitamínem E a kosmetickým olejem - pro plemena u kterých se vyžaduje tvrdá struktura srsti.
Dodává srsti pevnost a texturu, zachovává její přirozený vzhled.
Nemastí, nelepí.
Terier kondicionér výrazně ulehčuje trimování. Srst se stává drsnou a neprokluzuje na trimovacím noži.
Nezanechává skvrny, snadno se smývá.
Neobsahuje lak, nepoškozuje srst. Netoxický, nedráždivý a bezpečný. Je také výborným pomocníkem při vyčesávání laku ze srsti po výstavě (např. u pudlů). Velmi jemná parfemace.
Nádobka neobsahuje žádný hnací plyn .
Návod k použití: Před trimováním - malé množství BEA natur Terier kondicionéru jemně nasprejujte do suché srsti. Nechejte několik vteřin zaschnout. Neoplachujte!
Pomocí trimovacího nože postupujte jako obvykle. Pro vyčesání laku - do srsti nasprejujte malé množství BEA natur Terier kondicionéru do nalakovaných míst. Pomocí kartáče lak ze srsti opatrně vyčešte.
Nestříkejte zvířeti do očí a na sliznice.

K objednání

 • kondicionér 250ml ( kod 0224) cena: 279Kč

 

Další přípravky najdete u mně v salónu v katalogu.

V případě zájmu o přípravek mě kontaktujte - zde.